K 1. srpnu byl ustanoven administrátorem ve farnosti Valtice, Bulhary a Milovice ThDr. Lukáš Szendzielorz, současný farář ve farnosti Břeclav Poštorná.

Exkurendo bude však spravovat i kostely v Hlohovci a v Úvalech.
Odstupující Valtický farář Karel Janoušek byl ustanoven výpomocným duchovním v Břeclavském děkanátu, stejně tak jako i Mons. Gejza Veselý. Do konce tohoto roku budou však o nedělích sloužit mše sv. v Bulharech a Hlohovci. Ve Valticích bude sloužit mši sv. Otec Lukáš.

Rozvrh mší sv. a další informace budou zveřejňovány na stránkách farnosti Valtice a Poštorná. Otec Lukáš bude také do 31.12.2023 spravovat i farnost v Poštorné a v Lednici.

Od 1. srpna je proto nutné se obracet ve věcech duchovní správy na otce Lukáše Szendzielorze - tel.:  737 039 850

Jakmile bude připravena farnost v Lanžhotě přestěhují se o. Veselý a Janoušek do Lanžhota.